piątek, 8 sierpnia 2014

Tatar z łososia firmy Suempol- recenzja

Zostałam ostatnio poproszona o przetestowanie i wyrażenie opinie o tatarze z łososia firmy Suempol.Jako, że ryby ( a w szczególności łosoś , tuńczyk i śledź ) wygrywają u mnie w kuchni z mięsem zgodziłam się bez wąchania. Po kilku dniach wymiany korespondencji z Panią Ania kurier dostarczył mi przesyłkę zawierającą 5 opakowań z Panem łososiem.No to kolacje miałam z głowy, ale zanim zabrałam się za siekanie dodatków,  poczytałam informacje na opakowaniu dotycząca wartości odżywczych i składu dostarczonego mi produktu. Wszystko jasne i klarowne.Każde 100g opakowanie tatra z łososia zawiera 97% mięsa z łososia norweskiego i  3 % soli. Wartość odżywcza 100g/200kcal. producent rekomenduje 50g na porcję.Skupiając się na chwile na opakowaniu. Podwójnie zabezpieczone tekturowe  koszulka a pod nią hermetycznie zamknięta tacka z  mięsem z łososia. szata graficzna ok. Na opakowaniu znajduje się wszystko co należy. Wartość odżywcza, skład, kilka informacji o zaletach mięsa z łososia.

Otwieram, pachnie ładnie wygląda dobrze, no to zabieram się za próbowanie. Dobrze posiekane mięso (tak tak ,posiekane a nie zmielone)bez zbędnych dodatków, jak dla mnie soli trochę za dużo. Wolałabym sama mieć możliwość odpowiedniego dla mnie dosolenia ;-) Na początek klasycznie dodałam surowego ogórka odrobinę cebuli i świeży koperek. danie pycha, Sugerowana porcja 50g okazała się za mala, bo rybka naprawdę dobra ;-)

Następnie kombinowałam z innymi dodatkami,faszerowałam jajka, dodawałam paprykę, turlałam kulki w przyprawach, za każdym razem smakowało dobrze.

Tatar z Łososia firmy Suempol powstaje z łososia atlantyckiego wyławianego w Norwegii, gdzie żyje i rozwija się w krystalicznie czystej wodzie.Firma jak zapewnia na swojej stronie internetowej posiada system jakości ISO 22000, 9001, oraz certyfikaty BIO, IFS (International Food Standard). W trosce o polskich Konsumentów, produkty firmy Suempol są certyfikowane znakiem „Teraz Polska”.

Tatara z łososia możecie kupić w sieci sklepów Biedronka , kosztuje  7,99 zl za 100g opakowanie.Na razie dostępny jest tylko na terenie Małopolski , ale mam nadzieję, że niebawem Firma rozszerzy swój zasięg.

Podsumowując, produkt godny polecenia, dający możliwość wykazania się kreatywnością

Więcej o Tatarze z łososia, możecie przeczytać na stronie http://tatar.suempol.pl/

1 komentarz:

  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń